Професія майстра педикюру та манікюру

професія майстра педикюру та манікюруПрофесія майстра педикюру та манікюру та досить популярні і користується популярністю. Для тих людей, хто хоче за короткий період часу отримати фах, це буде одним з найкращих та доступніших варіантів.

Особи, яким подобається робити манікюр чи педикюр, починають практикуватися та надавати послуги близьким друзям, сусідам, знайомим. Вони слідкують за новинками у косметологічній сфері, дивляться багато відеоматеріалів, виписують періодичні газети та журнали.

Маючи певний досвід, можна розміщувати рекламні оголошення у соціальних мережах чи газетах, пропонуючи послуги у домашніх умовах. Коли виникає бажання перетворити хобі у професію, тоді необхідно записатися на курси манікюру та педикюру. Наприклад, у Львові можна прийти на пробне заняття до “Роял академії” на курси маніюру та педикюру та подивитися на процес навчання і визначитися чи підходить така система чи ні.

Щоб знайти якісні курси, необхідно порадитися зі знайомими чи друзями, почитати відгуки та коментарі на форумах. Адже важливим фактором є досвід майстра манікюру та педикюру, якість послуг, кількість постійних клієнтів.

Деякі салони краси пропонують навчання різних напрямів. Але дають багато теоретичного матеріалу. Випускники знають базу, але не мають достатньо практики, що відбивається на якості отриманих знань.

Кваліфікований майстер завжди знайде роботу та замовників. Проте новачків не завжди хочуть брати на роботу. Варто погоджуватися на роботу у маловідому компанію, щоб отримати досвід, підвищити кваліфікацію, а з часом перейти до більш відомого салону.

Після отримання певного професійного досвіду особи працюють на себе, відкриваючи власний салон або одночасно, надаючи послуги у домашніх умовах та декілька годин у перукарні.

У процесі навчання освоюються основи санітарних знань, будова нігтя, захворювання шкіри, форма нігтя, інструменти та догляд за ним, психологія роботи з клієнтом, цінова політика тощо.

Професія майстра педикюру та манікюру має свої плюси та мінуси. Плюси — робота для творчих особистостей, високі заробітки, праця на себе, спілкування з великою кількістю людей, наявність постійної клієнтури. Мінуси — навантаження на хребет, постійна самоосвіта через високу конкуренцію, варикозне розширення, ризик інфекційних захворювань, складність при індивідуальному пошуку підходів до клієнта.