Базовий курс перукарів у Львові

Базовий курс перукарів у Львові" alt="">

Базовий курс перукарів у Львові – це прекрасна можливість освоїти професію, яка завжди буде залишатися актуальною. Отримані знання та навики стануть в нагоді не лише в професійній діяльності, а також у повсякденному житті. Курси, розраховані для тих людей, хто лише починає вчитися. Наші кваліфіковані майстри допоможуть учням різних категорій освоїти нові знання та вміння. На курсах перукаря ціни повністю виправдовує себе: ви отримуєте можливість займатися в зручний час, з використанням сучасного обладнання та матеріалів. Навчання на курсі проводять професіонали, відмічені нагородами та дипломами.

Базовий курс перукарів у Львові можна пройти у “Роял академії”. Розрахований він на новачків, які не мають відповідних навичок, але бажають освоїти цю професію. Курс складається з теоретичної та практичної частин.

Теоретична частина охоплює матеріал про історію перукарського мистецтва, вимоги до облаштування робочого місця спеціаліста, ергономіка, основи санітарних знань, гігієна, інструменти та догляд за ним, огляд косметологічних засобів, психологія роботи з клієнтом, вирішення складних ситуацій, цінова політика.

Теоретичні знання закріплюються практичними заняттями з метою еффективного опанування знань. Охоплюється матеріал про типи волосся, догляд за ними, типи зачісок (сучасні, класичні, ділові, весільні тощо), завивки і їх види, особливості хімічної завивки, захворювання шкіри і методи лікування.

Після закінчення курсу випускники знаходять роботу. Хтось починає роботу в салонах краси або перукарнях і працюють повний робочий день. Це добре для тих, хто планує розвивати кар’єру. Адже не завжди людей на роботу беруть без досвіду роботи. З часом можна перейти до більш відомого салону чи знайти роботу у сфері телебачення. Інші працюють самостійно або започатковують власний бізнес.

Перукар повинен бути комунікабельним, акуратним, фізично витривалим, володіти психологічними прийомами, щоб гасити конфліктні і нестандартні ситуації, мати творчий підхід почуття гумору, креативність.

Серед плюсів виділяють творчий розвиток, високу зарплатню, спілкування з великою кількістю людей, самостійна праця на себе. Мінуси – постійна і багатогодинна робота на ногах, навантаження на хребет, спину, варикозне розширення вен, артрит, захворювання дихальних шляхів.