Курси плазмоліфтингу у Роял академії

Курси плазмоліфтингу у Роял академії" alt="">

Курси плазмоліфтингу у Роял академії у місті Львові підходять для новачків і професіоналів. На даному курсі ви навчитеся процедурі плазмоліфтінгу, в основі якої лежить запатентований метод обробки крові, який дозволяє виділити з неї тромбоцитарну аутоплазму. Важливою особливістю методу є те, що його ефективність та безпека залежать від правильного обладнання, пробірок та кваліфікації лікаря-ін’єкціоніста.

Курси допоможуть вам вивчити процедуру, адже незважаючи на простоту, для її якісного проведення необхідна теоретична та технологічна підготовка. Для лікаря дуже важливо мати уявлення про механізм дії тромбоцитарної аутоплазми, техніках введення ін’єкцій, правилах безпеки, особливості обладнання і витратних матеріалів.

Плазмоліфтинг полягає у занесенні плазми крові клієнта до шкіри. Це сприяє покращенню кровообігу та збагаченню шкіри киснем. Замовник приходить на первинну консультацію, в нього беруть аналізи крові. Кров перевіряють на наявність інфекції та рівень її згортання. З крові формується плазма, яка заноситься до шкіри. Серед мінусів є ризик зараження крові та мале дослідженння впливу стволових кліток на організм.

Плюси – швидкий ефект (від 4-6 місяців), позбавлення шкіри від вад. Існує метод лазерного плазмоліфтингу, який полягає у тому, що сгусток крові заноситься за допомогою лазеру. Не менш безболісно і безпечно.

При виборі клініки необхідно звернути увагу на кваліфікацію спеціаліста, якісне обладнання, використання стерильних розхідних матеріалів тощо. При хворобах крові, інфекційних захворюваннях, поганому згортанні крові та під час вагітності виконання плазмоліфтингу є протипоказаною.

У програмі навчання викладаються основи санітарних знань, шкіра і її типи, інструменти, розхідні матеріали та догляд за ними, протипоказання до проведення процедури, робоче місце спеціаліста, невідкладна допомога, психологія роботи з клієнтом, цінова політика тощо.

Якщо ви знаходитесь у Львові і хочете отримати цікаву та модну професію, ви можете записатися на курси плазмоліфтингу у Роял академії. Особа може обрати зручний графік навчання, завітавши до офісу чи залишити заявку на сайті. Наші викладачі, які мають величезний досвід, поділяться з вами знаннями та проведуть багато практичних завдань. Існує індивідуальний підхід до учня з урахуванням навичок і знань.