Курси мезонитки у Львові у Роял академії

Курси мезонитки у Львові у Роял академії" alt="">

Курси мезонитки у Львові у Роял академії досутпні для новачків без досвіду та професіоналів, які довгий час працюють у цій сфері. Пропонуємо унікальні курси мезонитки – підвищення майстерності та кваліфікації лікарів-ін’єкціоністів. Дана методика являється чудовою альтернативою хірургічній підтяжці лиця.

Нитки складаються з інноваційного матеріалу «полідіоксанон» (PDO), який розсмоктується в тканинах протягом 6-8 місяців після введення. Нитка кріпиться до верхнього кінця голки. Після акуратного введення нитка залишається під шкірою, а голку виймають. Мезонитки вводяться під шкіру по спеціальних схемах, в результаті яких створюється своєрідна сітка – каркас, навколо якого організм буде виробляти новий колаген.

Мезонитка – процедура, яка полягає у тому, що на глибину шкіри вводяться спеціальні нитки, які розсмоктуються на протязі 6-8 місяців. Нитки сприяють позбавленню вад на шкірі і робить її гладкою і еластичною. Для мезонитки використовують тільки якісні матеріали від європейських і світових виробників.

Підходить плазмоліфтинг для вирішення проблем на шкірі губ, біля вушної раковини, позбавитися зморшок, підйому брів, сповільнення процесу старіння шкіри.

Клієнт приходить на первинну консультацію перед початком проведення процедури. Ефект досягається досить швидко і сеанс не триває довгий період часу. Нити виготовляють з золота, платини. Однак ці матеріали використовують рідко. Самий доступний і найпопулярніший матеріал – полідіксан. Розхідні матеріали обов’язково повинні бути стерилізовані.

Процедура протипоказана при інфекційних захворюваннях, порушеннях психіки, запаленнях шкіри, хворобах крові, під час вагітності тощо. Після сеансу можуть бути болісні відчуття у місці нитки, з’являються гематоми тощо. Існує ризик зараження крові та індивідуальна реакція на стволові клітини. Наукові дослідження на сьогоднішній день не закінчені і тривають. При найменших проблемах слід звертатися до лікаря.

Щоб стати кваліфікованим майстром та навчитися робити ін’єкції і допомагати тим, хто має вади на шкірі, особа може записатися на курси мезонитки у Львові у Роял академії. Ця складна, аде цікава професія дозволить вам знайти перспективну роботу на території України або за кордоном. Кваліфіковані викладачі, зручний графік навчання, доступні і демократичні ціни зроблять навчання приємним та незабутнім.