Курси контурної пластики у Львові

Курси контурної пластики у Львові" alt="">

Курси контурної пластики у Львові призначені для тих, хто хоче навчитися без операцій моделювати обличчя, придавати йому молодості та краси. Це освоєння інноваційної методики нехірургічного видалення зморшок для фахівців, що мають медичну освіту. Процедура представляє собою введення під шкіру за допомогою спеціальних мікроголок філерів (біогелів), які містять гіалуронову кислоту. Введені під шкіру філери заповнюють обсяг, згладжуючи, таким чином, складки, зморшки, а також формуючи при необхідності нові форми. Стати кваліфікованим фахівцем та придбати хороші практичні напрацювання під керівництвом провідних косметологів-професіоналів доступно на наших курсах.

Контурна пластика дозволяє позбавити пацієнта від зморшок на обличчі, губах, носа тощо. Ефект можна побачити швидко. Результат діє на протязі 6-12 місяців. Перед початком проведення процедури необхідно прийти на первинну консультацію до лікаря, який підбере потрібну методику і розкаже про особливості і протипоказання. Особам з хворобами шкіри, інфекційними захворюваннями, з психічними розладами, алергічною реакцією, під час вагітності контурна пластика є протипоказаною.

Перед сеансом не варто вживати аспірин та знеболюючі, після –  відвідувати сауну, солярій, користуватися косметикою і напружувати мімічні м’язи.

Програма передбачає освоєння таких дисциплін – анатомія та фізіологія людини, шкіра, її типи, що таке контурна пластика, її особливості, типи філлерів, переваги та недоліки різних типів філлерів, протипоказання до проведення процедури, ускладнення і профілактика,  первинна консультація клієнта, психологія вирішення конфліктних і нестандартних ситуацій, основи цінової політики, відпрацювання практичних занять на моделях.

Якщо ви хочете стати затребуваним спеціалістом, мати постійних клієнтів і знайти хорошу роботу, завітайте на курси контурної пластики у Львові до Роял академії, де наші викладачі поділяться з вами своїм досвідом і проведуть велику кількість практичних занять. Ви можете обрати курс, підібрати зручний графік навчання, особисто завітавши до офісу у Львові, зателефонувати за контактним номером телефону або залишити заявку на сайті. Ціни на наші послуги є доступними і демократичними.

Кваліфіковані спеціалісти знаходять роботу у державних або приватних клініках, відкривають власний бізнес. Іноземні медичні заклади також шукають і запрошують людей на роботу у відомі заклади.