Базовий курс з нарощення вій Львів

Базовий курс з нарощення вій Львів" alt="">

Нарощування вій та брів – дуже відповідальна та в той же час творча робота. Сьогодні популярність таких процедур зростає в усьому світі, багато майстрів будують на даних навиках успішний бізнес. Ми пропонуємо базовий курс  з нарощення вій Львів, який познайомить вас з існуючими матеріалами, сучасними технологіями, ефектами класичного нарощування.

У процесі практичних занять відпрацьовується постановка руки та вивчаються техніки. Ви проведете повне нарощування вій під керівництвом викладача. Інноваційна навчальна система дозволить опанувати знання в сфері нарощування вій та стати професіоналом своєї справи!

Базовий курс з нарощення вій Львів доступен для тих, хто тільки починає працювати у косметологічній сфері і потребує отримання відповідних знань. Курс складається з теоретичної та практичної частини. Теорія складається з опанування напрямів зі схем моделювання вій, анатомія вій, нарощення та корекція, зняття вій і рекомендації по догляду за ними, протипоказання до нарощування вій, алергічна реакція на матеріали, захист майстра від шкідливих випарів клею, організація робочого місця, психологія роботи з клієнтами, первинна консультація замовника, основи цінової політики.

Кваліфіковані викладачі мають високий досвід і відповідні навички. До кожного учня існує індивідуальний підхід, враховуючи особливості і рівень підготовки. Після освоєння теоретичного матеріалу практичні заняття виконуються на спеціальних моделях. Після закінчення курсу особа може влаштуватися на роботу до салону краси. Є можливість працювати у перукарні або самостійно шукати клієнтів. З часом професіонали відкривають власний бізнес, мають постійних клієнтів. Деякі співпрацюють з зірками кіно чи естради.

Майстер повинен розбиратися у кольористиці, мати добрий зір, художній смак, бути у курсі сучасних тенденцій, займатися самоосвітою, виписувати і читати журнали відповідного напряму, опановувати нові спеціалізації для надання різних послуг в одному місці. Існують мінуси та плюси цієї професії. Плюси – високі заробітки, наявність постійних замовників, можливість працювати на себе. Мінуси – постійна робота на ногах, навантаження на спину і хребет, ризик зараження інфекційними захворюваннями при контакті з клієнтом, готовність до того, щоб зробити макіяж з самого початку, якщо він не сподобається клієнту.