Курси біоревіталізації у Львові

Курси біоревіталізації у Львові" alt="">

Наша академія пропонує сучасні курси біоревіталізації у Львові, по закінченню яких учні получають спеціалізацію лікар-ін’єкціоніст. Процедура біоревіталізації – це локальні мікроін’єкції препаратів гіалуронової кислоти. Як правило, для їх виконання вибираються найбільш підвержені старінню ділянки шкіри: область навколо очей і губ, носогубні складки, зморшки на лобі та переніссі, а також кисті рук, область декольте та шия. Даний метод відновлює втрачені з роками якості шкіри, такі як еластичність, гладкість, гарний колір, заповнюючи дефіцит гіалурової кислоти в клітинах шкіри.

Процедура біоревіталізації дозволяє повернути молодість шкіри, відновити еластичність, колір та тонус. Сповільнюються процеси старіння, відновлюються обмінні процеси. Ефект можна побачити досить швидко і він тримається довгий період часу. Особа, яка хоче скористатися послугою біоревіталізації, повинна знайти відповідну клініку, попередньо отримавши додаткову інформацію про досвід роботи лікарів, час роботи та кількість клієнтів. Далі буде індивідуальна консультація у лікаря, який підбере відповідну методику та розкаже про переваги і недоліки.

Перед початком сеансу не бажано вживати аспірин та протизапальні препарати. Після процедури не варто відвідувати сауну, солярій, робити різкі рухи мімічними м’язами, використовувати косметичні засоби по догляду за шкірою. Дозволяється обробка шкіри тільки антисептичними засобами при обов’язковому узгодженні з косметологом.

Можлива поява больових відчуттів, синців, гематом та почервоніння у місці уколу.  З метою запобігання негативних наслідків при найменшому дискомфорті  варто звертатися до спецаліста. При наявності проблем з судинами, серцем,  інфекційних захворювань, алергічних реакцій, порушень нервової системи, запаленнях шкіри, хворобах крові, під час вагітності і лактації біоревіталізація є протипоказаною.

Курси біоревіталізації у Львові передбачають освоєння наступних тем – анатомія та фізіологія людини, шкіра і її типи, хвороби шкіри, біоревіталізація, її особливості, протипоказання до проведення процедури. Препарати, їх огляд та техніка введення, обладнання робочого місця, первинна консультація та післяопераційний період (реабілітація). Побочні явища, психологія роботи з клієнтом, вирішення конфліктних ситуацій, основи цінової політики, проведення практичних занять на моделях.

Після отримання сертифікату (диплому) випускники курсів зможуть отримати роботу у приватних або державних косметологічних клініках. Також є можливість відкриття власного бізнесу.