Базовий курс косметолога Львів

Базовий курс косметолога Львів" alt="">

Професія косметолога є цікавою та перспективною. Кожна особа може постійно удосконалювати свої знання і освоювати нові напрями. Якщо ви прийняли рішення, що косметологія – ваша сфера і ви хочете зробити її частиною вашого життя, тоді вам необхідно записатися на спеціальні курси.

Для початківців, які планують будувати кар’єру у косметологічній галузі, слід почати цей процес, завітавши на базовий курс косметолога Львів, який можна опанувати у ‘Роял академії”.

Викладачі з високою професійною кваліфікацією знайдуть до кожного індивідувальний підхід, поділяться з вами своїм досвідом. Під час занять ви отримаєте лише потрібну вам інформацію без зайвої теорії. Для закріплення освоєних знань буде проведено практичні заняття, щоб бути впевненим у якості засвоєного матеріалу.

Базовий курс косметолога Львів дозволить одразу шукати роботу у державних або приватних клініках, салонах краси. Через певний період часу, коли косметолог буде мати відповідний досвід.  Тоді він може знайти місце у відомих компаніях або працювати на себе. Спеціаліст зможе працювати на фірмі та самостійно шукати клієнтів, щоб розвивати власну клієнтську базу.

У програмі курсу приділяється увага наступним дисциплінам – основи санітарних знань, що таке косметологічний кабінет, вимоги до облаштування робочого місця косметолога, дезінфекція і стерилізація.

Фізіологія та анатомія шкіри, хвороби шкіри і способи їх лікування. Огляд професійних косметичних засобів від європейських та світових виробників, маски для обличчя та їх типи. Догляд за шкірою (нормальною, сухою, жирною), особливості процедури масажу (пластичний, класичний, лікувальний тощо).

Також розглядаються косметичні чистки, воскова депіляція, зайва вага та ожиріння, методики косметології обличчя і тіла, моделювання брів і основи візажу. Окремо розглядаються психологія роботи з клієнтом і вирішення нестандартних і конфліктних ситуацій, первинна консультація і основи цінової політики.

Для запису на курс необхідно особисто завітати до нашого офісу, зателефонувати або залишити заявку на сайті. Графік навчання можна обирати, виходячи зі свого вільного часу. Ціни є гнучкими і приємно вас здивують. Менеджери нашої фірми звяжуться з вами для уточнення усіх детелей та радо нададуть потрібну консультацію.