Базовий курс візажу у Львові

Базовий курс візажу у Львові" alt="">
БАЗОВЫЙ КУРС «Я ВИЗАЖИСТ»

Базовий курс візажу у Львові дасть вам повний спектр знань, щоб мати можливість здійснювати жіночі мрії, отримуючи натомість не тільки захоплені відгуки, але і достатню матеріальну подяку. Ми пропонуємо ефективну систему отримання практичних навиків та відпрацювання їх на моделях під керівництвом досвідченого майстра.

Курси допоможуть вам об’єднати безліч методик та технік, практичну роботу на моделях із застосуванням всіх видів декоративної косметики, а також психологію взаємодії з клієнтом. Ви не тільки отримаєте великий багаж знань, але будете повністю готові до роботи, що підвищить шанси на успіх вашого працевлаштування.

Базовий курс візажу у Львові підходить для новачків, які мають мрію стати візажистом. Це робота для творчих особистостей, які мають художній смак і хочуть проявити свої здібності через професію. Курс складається з двох частин – теоретичної та практичної. Теоретична частина охоплює цвітотипи, розтушовку, техніки в олівці.

Учні освоюють види макіяжу, особливості професії візажиста, облаштування робочого місця спеціаліста, інструменти та догляд за ним, основи гігієни. Що таке колористика, методи побудови колірних поєднань, ілюзії в макіяжі, підбір кольоротипу.  Декоративна косметика, її типи, корекція пропорцій замовника, типи обличчя, будова обличчя і його типи, губи, їх види.

Практична частина охоплює вечірній, діловий, денний макіяж. Охоплюється також анатомічний, весільний, омолоджуючий, для фотосесії тощо.

Перевагами професії є розвиток творчих можливостей, високі заробітки, спілкування з великою кількістю людей, робота у декількох місцях одночасно – в салоні і вдома, кар’єрний зріст, зручний графік. Недоліком є те, що важко знайти індивідуальний підхід до замовника.

Візажист повинен мати добрий зір, бути комунікабельним, мати терпіння, особливо при вирішенні конфліктів, фізичну витривалість і креативне мислення.

Після закінчення курсу професійний візажист може робити макіяж своїм близьким та друзям, влаштуватися до салону краси. Деякі салони приймають на роботу лише з досвідом роботи. Тому експерти радять йти у менш відомий салон, щоб одразу починати практикуватися і налагоджувати потрібні зв’язки. Майстер повинен бути у курсі сучасних модних тенденцій, займатися самоосвітою і вдосконалювати свої професійні навички на спеціалізованих тренінгах і майстер – класах.