Курси ботулінотерапії у Роял академії

Курси ботулінотерапії у Роял академії" alt="">

Запрошуємо на курси ботулінотерапії у Роял академії спеціалістів з медичною освітою, які бажають розширити свої професійні навики та можливості. Мета курсів – освоєння ін’єкційних технологій моделювання зовнішності. Навчання включає теоретичну частину та практичні заняття, вивчаються сучасні прогресивні методики. Після закінчення курсів ви станете конкурентним фахівцем, який на високому рівні зможе задовольнити будь-якого клієнта. Ви будете правильно вибирати оптимальну дозу препарату та визначати точки ін’єкції. Всі сторонні зморшки відійдуть в минуле, ваші пацієнти зможуть заново почати жити, використовуючи живу міміку, не переживаючи про зморшки!

Ботулінотерапія – метод, який дозволяє зробити шкіру еластичною та гарною за допомогою ін’єкцій. Ботокс, який вводиться до шкіри, розслабляє мязи і перешкоджає утворенню зморшок, позбавляє вад на шкірі обличчя, носа, губ тощо. Ефект можна побачити через короткий період часу, а сама процедура не викликає звикання. При хворобах нервової системи, м’язів, алергії, інфекційних захворюваннях ботулінотерапія є протипоказаною.

Після сеансу пацієнт може відчувати біль у ділянці уколу, набряки, почервоніння шкіри, можлива поява гематом, синців. Забороняється приймати антибіотики.  Рідко буває головний біль, кашель тощо. При найменшому дискомфорті після сеансу слід негайно звернутися до лікаря. Бажано не робити різких мімічних рухів, відвідувати СПА і сауну. Перед тим, як йти до клініки, варто прочитати відгуки на форумах, порадитися зі знайомими. Варто прийти на первинну консультацію до лікаря щодо вирішення нюансів та індивідуальних протипоказань.

Курси ботулінотерапії у Роял академії – шанс отримати перспективну освіту та можливість знайти оплачувану роботу. з вами будуть працювати найкращі викладачі, що мають достатній досвід і постійно підвищують власну кваліфікацію на на міжнародних і всеукраїнських форумах, тренінгах, майстер класах. Практичні заняття, зручний графік, індивідуальній підхід до учнів, високі знання гарантуємо.

У програмі навчання учні отримають знання з наступних тем – ботулінотерапія, що таке ботокс, особливості її проведення, шкіра і її типи, анатомія та фізіологія людини, типи м’язів, методи корекції, протипоказання до ботулінотерапії, ускладення, побічні ефекти, невідкладна допомога, психологія роботи з клієнтом, цінова політика.