Професія візажист. Переваги та недоліки
Професія візажист. Переваги та недоліки. Бути візажистом — займатися цікавою роботою, мати можливість проявити творчі здібності і високий заробіток. Ще 20-25 років тому жінки купували туш, помаду і олівець, щоб підкреслити риси свого обличчя. Це було доступно і недорого. Професійно наносити макіяж могли гримери, які мали відповідну освіту, значний досвід роботи і працювали з акторами на кіностудіях.
Тепер відомі європейські та світові бренди можна придбати усюди. Кожен підбирає потрібний бренд, відтінок і доступну ціну. Фактично у домашніх умовах ви можете робити нескладні процедури, доглядаючи за своїм обличчям кожного дня.
Візажист повинен пройти відповідне — навчання (наприклад, курси візажу Львів у “Роял академії”), може робити макіяж тільки на обличчі клієнта. Якщо ви навчалися на стиліста, то спеціаліст робить зачіску для ділових зустрічей, весілля або інших святкових подій, повсякденного догляду за волоссям.
Також є візажист-косметолог, робота якого полягає не тільки у вмінні наносити макіяж, але й розбиратися у новинках і типах косметики, обчислювати кошти, які потрібно витрачати.
Також експерт повинен бути психологом та відчувати клієнта. Посмішка і гарне слово зробити свою справу, адже клієнт прийде до вас і замовить послугу. Самоосвіта є пріоритетною, адже варто читати журнали і газети зі сфери косметології, дивитися відеоматеріали, брати участь у тренінгах, конкурсах, форумах, майстер класах.
Серед дисциплін, які засвоюються під час навчання є колористика, техніка візажу, основи косметології, матеріалознавство, основи гігієни і санітарії тощо. Косметологам необхідно мати знання з хімії, фармакології.
У вищих навчальних закладах процес освоєння професії займає 2-3 роки. На курсах – 2-5 місяців.
Професія візажист. Переваги та недоліки. Плюсами професії є творчі можливості, зручний графік роботи, самостійний пошук клієнтів, спілкування з різними людьми. Серед мінусів — навантаження на хребет і вени, готовність до того, що необхідно буде переробляти усе з самого початку, якщо результат не сподобається замовнику.
Візажист повинен бути терплячим, мати хороший зір і бути фізично витривалим. На початку кар’єри бажано піти на роботу у простий салон краси, щоб оволодіти навичками та налагодити потрібні зв’язки для успішного росту.
Курси макіяжу у Львові можна пройти у Роял академії. Чекаємо вашого дзвінка!!!