Курс підвищення кваліфікації візажиста Львів

Курс підвищення кваліфікації візажиста ЛьвівКурс підвищення кваліфікації візажиста Львів у Роял академії підходить для тих осіб, які працюють у косметологічній сфері, мають досвід і бажають покращити свої знання і опанувати нові напрями цієї перспективної і цікавої сфери. Професійні візажисти працюють не тільки у престижних салонах краси і перукарнях, але й гримерами у сфері кіно і шоу-бізнесу.

У програмі курсу вивчаються наступні теми — макіяж у стилі смокі айс з використанням олівців, воску, акварелі, використання кольорових палітр. Також розглядаються історія моди, історичні та сучасні стилі, стиль і макіяж різних зірок кіно (Дітріх, Монро тощо), макіяж у весільної церемонії, періодичних видань, чорно-білих фото.

Учні отримають знання з об’ємних зачісок, видів щипців, локонів, видів макіяжу (азіатський, арабський, єгипетський, індійський, з використанням декоративних елементів тощо), макіяж нареченого і нареченої. Вибір тону, палітри, нарощування вій, чоловіча корекція, вологе нанесення макіяжу і його особливості.

Існує декілька найвідоміших технік, які підходить для роботи у косметологічних закладах та телебаченні. Основною технікою є корекція очей, яка підходить для різних типів очей і може підходити для різних життєвих ситуацій — діловий, повсякденний. Весільний, клубний тощо. Для цієї техніки використовуються олівці, акварель, тіні.

Для осіб з вузькими і опущеними очима популярною є техніка “банану”. Підходить для будь-якого напряму іміджу. Для круглих і глибоко посаджених очей підходить техніка “пташки”. Може бути основою східного макіяжу. Естетика — спосіб зробити очі об’ємними у театральному стилі без використання макіяжу.

Для показів мод, фотосесій, використання у модних журналах модним способом є “гризальд”. Якщо ви хочете зробити якісне і професійне портфоліо для успішної кар’єри, ви можете зробити східний макіяж.

Фейс-арт — методика, якою користуються професійні візажисти для створення свого портфоліо. Стародавні цивілізації для підкреслення очей використовували метод стрілки.

Окремо варто звернути увагу на омолоджувальні прийоми для проведення вікового макіяжу, ліфтинг, макіяж для людей середнього і похилого віку. Якщо ви хочете опануввати нові методи та отримати нові знання – курс підвищення кваліфікації візажиста Львів саме для вас! Кваліфіковані викладачі, привітний персонал, доступні ціни приємно здивують вас і зроблять навчання приємним і ефективним.