Курси антицелюлітного та вакуумного масажу у Львові

Курси антицелюлітного та вакуумного масажу у ЛьвовіКурси антицелюлітного та вакуумного масажу у Львові. Скоро літній період і кожна дівчина та молода жінка хоче виглядати гарною і мати шикарну, бездоганну фігуру. А також хочеться прийти на пляж та здивувати своє фігурою і відсутністю целюліту. Причинами розвитку целюліту є малорухливий спосіб життя, порушення обміну речовин, недотримання правил правильного харчування, стреси та генетична схильність до зайвої ваги.

Лікарі вважають, що наявність підшкірного жиру є нормою. Але зайвий целюліт є ознакою порушення кровообігу. Цим вищий ступінь целюліту є в людини, тим болючішим буде сеанс масажу. Сам антицелюлітний є масаж є не самим приємним, але є дуже ефективним. Окрім того потрібно дотримуватися дієти (не харчуватися після шостої години вечора та не вживати солодощі, білий хліб, цукор, картоплю) та використовувати якісні і дорогі косметичні засоби.

Також потрібно пити до 5 літрів води на протязі день, займати фізичним вправами, що сприяє покращенню обміну речовин. Однак не варто багато бігати, щоб не було згущення крові і великого навантаження на серце.

Масаж відбувається в області живота, стегон, сідниць і сприяє зменшенню жирових відкладень.

На ранніх стадіях можливе проведення вакуумного масажу банками. Раніше для лікування хвороб дихальної системи використовували скляні банки. Для проведення сеансу масажу застосовують гумові або силіконові банки. Проводити масаж можна у салонах краси і у домашніх умовах.

Після успішного проведення процедури відлущується згрубіла та мертва шкіра, руйнуються жирові клітини, поліпшує циркуляцію крові, розслабляє м’язів, підвищує тонус шкіри. Проводити його можна не більше ніж 3 рази на тиждень. Це рекомендується з метою зменшення навантаження на кровоносні судини. Щоб побачити перші результати, достатньо 3-5 сеансів. Для досягнення максимального ефекту варто провести 15-20 сеансів.

Вакуумний масаж — достатньо болюча процедура, яка залишає у перші сеанси синці та почервоніння шкіри.

При загостренні хронічних захворювань, варикозному розширенні вен, хворобах шкіри, під час вагітності та лактації проводити масаж протипоказано. Курси антицелюлітного та вакуумного масажу у Львові доступні у Роял академії для усіх бажаючих. Привітний персонал, якісне навчання, доступні ціни.