Лікувальний масаж у Роял академії

Лікувальний масаж = корисна процедура для тих, хто має проблеми зі спиною. Може застосовуватися при остеохондрозі, артриті, гіпертонії, бронхіальній астмі, травмах м’язів спини чи патологічних змінах хребта. Лікувальний масаж у Роял академії виконують кваліфіковані професіонали, які мають досвід. Ви можете довіритися нам та бути впевненим, що ваше здоров’я у надійних руках.

Також такий масаж підходить людям після травми та малюкам, у яких після декількох сеансів покращується сон. При атеросклерозі, застуді, алергічних захворюваннях, хворобах крові, під час вагітності процедура є протипоказаною.

Лікувальний масаж сприяє покращенню кровообігу, підвищенню імунітету, позбавляє від стресу і покращує роботу внутрішніх органів. Призначають 10 сеансів масажу, який триває до 30 хвилин. Кількість процедур визначає тільки лікар.

Масажист повинен мати відповідну освіту (спеціальні курси, коледж або університет), бути фізично витривалим і мати сильні руки. Мінусами професії є навантаження на хребет через стояння на ногах і ризик заразитися інфекцією. Плюсами є пошук клієнтів і формування клієнтської бази, робота на себе.

Якщо ви хочете стати кваліфікованим масажистом, отримати потрібну професію і знайти оплачувану роботу, ви можете записатися на лікувальний масаж у Роял академії, яка знаходиться у місті Львові. Це ваш шанс на отримання перспективної і цікавої професії!!!

Бажаючі пройти навчання звертаються до нас, обирають потрібний курс і зручний графік навчання. Ми гарантуємо якісне навчання з мінімальною кількістю теоретичного матеріалу та максимумом практичних занять.

Особа, яка успішно складає іспит, отримає сертифікат (диплом). У програмі навчання передбачено освоєння наступних дисциплін — анатомія і фізіологія людини, основи санітарних знань, масаж, його історія та види, вимоги до масажиста, обладнання робочого місця, типи лікувального масажу (спини, грудної клітки, голови, верхніх і нижніх кінцівок тощо), лікувальна фізкультура, дитячий масаж, психологія роботи з клієнтом, вирішення конфліктних і нестандартних ситуацій, цінова політика.

Спеціалісти зазвичай працюють у салонах краси, приватних та державних клініках на території України і за її межами. Без досвіду роботи рекомендується шукати роботу у будь-якому салоні чи клініці для отримання першочергового досвіду. З часом можна перейти у більш відомий заклад. Також відкривають власний бізнес.