Курси європейського манікюру

Курси європейського манікюруЄвропейський (необрізний) манікюр — тип манікюру, який виконується без допомоги ножиць та щипчиків. Нігті підпилюють та наносять на кутикулу рідину, яка складається з комплексу вітамінів. Завдяки такому методу шкірочка видаляється легко та не травмує кутикулу. Курси європейського манікюру у Львові доступний у Роял академії.

Процедура виконується без води, підпилюються нігті до потрібної довжини, потім робиться масаж, нігті шліфуються, поліруються та покриваються лаком. Даний метод є безкровним та безпечним. Відсутній ризик зараження крові, кутикула не опухає і не тріскається.

Необрізний манікюр сповільнює ріст кутикули, нігті виглядають ніжнішими та молодими. Він підходить для осіб будь-якого віку, особливо людям з тоненькою шкірою, проблемною кутикулою. Можна виконувати 1-2 раз на тиждень.

Європейський манікюр має свої переваги та недоліки. Перевагами є безболісний процес, стерильність, відсутність порізів та травм. Недоліками є можливість виконання процедури тільки для клієнтів, які мають ніжну шкіру на руках, потрібен постійний догляд за нігтями, позитивний результат можливий лише після виконання сеансу 5-6 разів.

Можна робити чоловікам, жінкам та дітям. Існує декілька видів необрізного манікюру — гарячий, сухий та мокрий. Гарячий застосовується при сухій шкірі та загрубілих кутикулах. Сухий позбавляє від використання ванночок, але викликає алергічні реакції. Мокрий – занурення у теплу воду для розм’якшення кутикули.

Особа, яка бажає опанувати професію та навчитися робити манікюр і стати кваліфікованим спеціалістом, вона може записатися на курси європейського манікюру у Львові до Роял академії. Майстри, які мають високі знання та досвід роботи завжди знайдуть постійне місце роботи і будуть мати постійних клієнтів.

Випускники зможуть працювати у перукарнях і салонах краси, а також самостійно шукаючи замовників. Деякі відкривають власний бізнес.

Програма навчання передбачає освоєння наступних тем – основи санітарних знань, дезінфекційні засоби, стерилізація, особиста гігієна, анатомія нігтя, захворювання нігтів і методи їх лікування, робоче місце спеціаліста, етапи проведення манікюру, його особливості для різних типів нігтів, лакування нігтів, СПА і арома манікюр, реставрація нігтів, психологія роботи з клієнтом, вирішення складних і нестандартних ситуацій, цінова політика.