Курси остеопатії

Курси остеопатії" alt="">

Остеопатія – галузь нетрадиційної медицини, різновид мануальної терапії. Руки остеопата здатні вловити зміни в структурі та розташуванні органів і хребта, продіагностувати захворювання на ранній стадії. Ми пропонуємо курси остеопатії для підготовки фахівців у новому перспективному напрямку. Навчання буде цікавим не лише медикам, а й людям без медичної освіти. Опора на принципи остеопатії дозволяє отримувати відмінні результати при мінімумі фізичних впливів і нетривалому сеансі. Програма курсу сприяє швидкому засвоєнню матеріалу, дозволяє розпочати індивідуальну лікувальну та оздоровчу діяльність відразу ж після закінчення навчання.

Остеопатія застостовується замість лікарських засобів при порушенні функціонування опорно-рухового апарату, патологічних змінах хребта. Майстер за допомогою рук здійснює вплив на кістки, внутрішні органи, зв’язки тощо. Є варіантом вирішення проблеми зі здоров’ям без хірургічного втручання.

Призначається остеопатія при варикозі, сколіозі, епілепсії, дистонії, бронхіальній астмі, артриті, артрозі, вагітності, післяпологовий період, порушеннях роботи щитовидної залози, респіраторних захворюваннях, затримці інтелектуального розвитку тощо.

Найпопулярнішими видами остеопатії є вісцеральна (лікування внутрішніх органів при натисканні на певні ділянки тіла з певною частотою та силою), краніосакральна (лікування немовлят натисканням на кістки черепа), структуральна (лікування кісток і суглобів), енергетична, сакральна тощо.

Вісцеральна призначається при гормональних порушеннях, хворобах шлунково-кишкового тракту, варикозному розширенні вен, запальних процесах, краніальна – головному болі, мігрені, родових травмах у дітей, порушення зору і пам’яті. Структуральна рекомендована при травмах, патологічних процесах у хребті, запальних процесах у суглобах.

При сильних кровотечах, інфекційних захворюваннях, гіпертонії, гострих психічних розладах, хворобах серця та судин, після оперативного втручання, остеопорозі, тромбозі, проведення процедури протипоказано.

Під час сеансу клієнт може відчувати дискомфорт та незначний біль, що є нормальним явищем. Кількість сеансів може призначати тільки спеціаліст після індивідуальної консультації. Зазвичай для досягнення оптимального ефекту проводять 10 сеансів.

На курси остеопатії у місті Львові можна записатися до Роял академії. Кваліфіковані спеціалісти нашої компанії мають великий досвід роботи і постійно удосконалюють свої професійні навички на різноманітних майстер-класах, тренінгах, конференціях. Особа, яка бажає пройти навчання, приходить до нас, обирає курс та зручний графік навчання. Чекаємо на вас!