Курси тайського масажу у місті Львові

Курси тайського масажу у місті ЛьвовіТайський масаж має багатовікову історію з території Таїланду, на який вплинули китайська і індійська методики. Мануальні техніки дозволяють підвищити імунітет організму, відновлюють лімфатичну та венозну системи, а також поліпшує стан серцево-судинної системи, знімає головний біль, сприяють скороченню м’язів, позбавляє від стресової ситуації і виводить шкідливі токсини. Виконується процедура масажу шиї, рук, обличчя, спини та усього тіла. Шкіра стає гнучкою і еластичною. Виконується у стилі йоги. Курси тайського масажу у місті Львові доступні у “Роял академії”.

Для позбавлення від запалень у спині та хребті виконують сеанс масажу, де беруть різноманітні трави, що кладуть до мішечка, нагрівають та прикладають до місця болю. При виконанні масажу стопи готують суміш із трав та мазей, яка знімає опухлість і запобігає деформації стопи.

Замовляють послугу жінки та чоловіки. Після тяжкого робочого дня та міського темпу життя така процедура заспокоює, підвищує настрій. Вмикається приємна музика та запалюються ароматичні свічки. Перед початком сеансу не варто вживати алкоголь!

Існує йога-масаж, слім-масаж, масаж-тайрай. При запаленні м’язів, підвищеній температурі тіла, варикозному розширенні вен, інфекційних захворюваннях шкіри, хворобах серця, інтоксикаціях масаж є протипоказаним.

Існує декілька застережень при проведенні тайського масажу. Масажисту не повинен заважати одяг та прикраси. Клієнт повинен попередити про наявність алергічної реакції. Бажано не вживати їжу. Після завершення сеансу бажано полежати 15 хвилин.

Ефект після масажу можна побачити досить швидко. Проводити тайський масаж у домашніх умовах категорично забороняється!!!

Щоб опанувати професію масажиста на навчитися основам тайського масажу, особа повинна закінчити курси, мати фізичну форму і сильні руки. У процесі навчання особа отримає теоретичні знання з особливостями масажу, протипоказаннями до проведення процедури, розкриють секрети тайської системи, техніки роботи колінами, ліктями тощо, техніка розтяжок, стародавні методи, етика роботи з клієнтами, вирішення конфліктних ситуацій, основи цінової політики. Для запису на курси тайського масажу у місті Львові телефонуйте до “Роял академії”.  Після проведення практичного завдання особа отримає сертифікат (диплом). Випускники працюють у кращих салонах краси та відкривають власний бізнес.